26. a 27. května 2018 proběhne v polské Vratislavi (Wroclaw) mezinárodní  konference „Medical Cannabis in Theory and in Practice – science, medicine, law”, na které bude náš spolek KOPAC zastupovat Hana Gabrielová. 

Bližší informace naleznete na adrese http://www.konferencja.fundacjakrokpokroku.org.pl/en
FB akce: https://www.facebook.com/konferencja.konopie/

Bc. Hana Gabrielová
vystudovala Zemědělskou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích – obor Ekologické a alternativní systémy hospodaření v krajině, kde obhájila práci na téma: Možnosti pěstování a využití konopí setého v České republice. V roce 2005 získala akreditační titul Ministerstva zemědělství pro agroporadce se specializací na ekologické zemědělství a pěstování konopí.

Od roku 2000 je aktivní členkou o.s. Konopa, které vzdělává veřejnost i profesionály v možnostech využití konopí. Organizuje přednášky a semináře nejen pro studenty, v letech 2010-2012 spolupracovala na přípravě a organizaci mezinárodní odborné konference se zaměřením na léčebné konopí, která byla součástí konopného veletrhu Cannafest v Praze. V období 2011–2013 byla členkou řídícího výboru ENCOD a je členkou petičního výboru Petice za léčebné konopí v ČR. Od ledna 2011 pracuje jako jednatelka společnosti Hempoint se zaměřením na velko i maloobchodní činnost v oblasti konopných produktů.