Přijďte navštívit náš stánek KOPAC s číslem 75 na 7. ročníku Festivalu Konopex, který se koná od 26. do 28. dubna 2024 v Ostravě v Trojhalí Karolina.

Na našem stánku budete mít možnost se seznámit s různými aspekty léčby konopím.

V sobotu 27. dubna od 11:00 do 13:00 bude na našem stánku přítomen člen naší správní rady MUDr. Radovan Hřib, vedoucí lékař Centra pro léčbu bolesti, Anesteziologicko-resuscitační klinika, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, vedoucí lékař Cannabis research center, Mezinárodní centrum klinického výzkumu (ICRC), senior researcher. MUDr. Hřib se specializuje na léčbu chronické a akutní bolesti. Zabývá se praktickými otázkami zavádění konopí do lékařské praxe.

Máte zájem o informace týkající se léčebných přínosů konopí? Přijďte se poradit s lékařem Radovanem Hřibem, který vám zodpoví všechny Vaše dotazy!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zároveň vypíchneme panelovou diskuzi „JAK SE LÉČIT KONOPÍM, KROK ZA KROKEM“, které se pan doktor účastní v sobotu v čase 15:00–16:15

Další členku naší správní rady MUDr. Janu Budařovou si můžete vyslechnout v neděli v čase 14:00–14:30 v rámci panelu „SAMOLÉČBA KONOPÍM – ZÁKLADNÍ PRINCIPY A NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY“.

Kompletní program festivalu a další informace naleznete na stránkách https://www.konopex.cz/cs/

Stánek KOPAC (č. 75)
7. ročník Festivalu Konopí
26.–28. dubna 2024
Ostrava / Trojhalí Karolina
Foto Magazín Konopí